4-700x480
Şubat 6, 2015 Yorum Yapılmamış

Atıkların Karayolunda Taşınmasına İlişkin Tebliğ Yayınlandı

Gönderen:Tuzlaadr

20 Mart 2015 tarih ve 29301 sayılı Resmi Gazete’de Atıkların Kara yolunda Taşınmasına İlişkin Tebliğ yayımlandı. Bu Tebliğ’e göre; atık firmalarında çalıştırılan Çevre Görevlilerine aynı zamanda Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı sertifikasına da sahip olma zorunluluğu getirildi. Sadece 1(bir) yıl süreyle bu şart aranmayacaktır.

Devamını Oku
21-700x480
Ocak 14, 2015 Yorum Yapılmamış

Adr 2015 Yenileme Eğitimi

Gönderen:Tuzlaadr

SRC 5 eğitimi veren eğiticilerin “İki yılda bir güncellenen ADR’nin Teknik Eklerini takip etmek üzere yenileme eğitimlerine katılmaları” zorunludur. Aynı şekilde Bakanlığımız tarafından yetkilendirilen Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğiticilerinin de bu eğitimi almaları gerekmektedir. Eğitimler Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Düzenleme Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenmektedir.

Devamını Oku
3-700x480
Kasım 28, 2014 Yorum Yapılmamış

Tehlikeli Maddelerin Deniz Yoluyla Taşınması Hakkında

Gönderen:Tuzlaadr

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından: TEHLİKELİ MADDELERİN DENİZ YOLUYLA TAŞINMASI HAKKINDA YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı; deniz yoluyla yapılacak tehlikeli madde taşımacılığı faaliyetlerinin ekonomik, seri, güvenli, kaliteli, çevreye olumsuz etkisi en az ve diğer taşımacılık faaliyetleri ile uyumlu şekilde yapılmasını sağlamaktır. Kapsam MADDE 2…

Devamını Oku
YETKİ-BELGESİ
Kasım 27, 2014 Yorum Yapılmamış

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Yetki Belgelerimiz

Gönderen:Tuzlaadr

Kurumumuz  Ulaştırma Bakanlığından “Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitimi Yetki Belgesi” ni alarak yetkilendirilmiş kurum sıfatıyla TMGD eğitimleri ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Devamını Oku

Size Özel Tekliflerimiz

Size özel tekliflerimiz için eğitim takvimizden sizlere en uygun dönemi seçin, bizlere ister başvuru formu gönderin ister iletişim bilgilerimizden ulaşın, size en özel tekliflerimiz sunalım.

HENKEL
ÇİZGİ OSGB
7470608-hilalpetrollogo
CİTY LOJİSTİK
3dloj
ASYA ARGE KİMYA
© 2015 Falez Yazılım. Tüm Hakları Saklıdır.