Menü

TuzlaADR firması olarak 2013 yılında İstanbul Tuzla’da yetkilendirilmiş kuruluş olarak hizmete başlamış bulunmaktayız. Kurulduğumuz günden bu yana çalışmalarımızı sahip olduğumuz niteliklerle yetinmeme ilkesiyle sürdürüyor, kursiyerlerimiz ile birlikte kendimizi de sürekli geliştiriyoruz.

Bugün geldiğimiz noktada eğitim hizmetlerimiz Ulaştırma Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Bilginin araştırıldığı, üretildiği, paylaşıldığı kazandıran bilgi merkezi olmak ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak hedefimizdir.

Profesyonel kadromuz ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile eğitimlerimize başarının yanında öğrenme ve uygulama odaklı devam etmekteyiz

Vizyon

Tuzla ADR ; Kaliteli , yenilikçi ve farklı eğitim çözümleri üreterek ,Sürücülük Mesleki yeterlilik belgeleri ve Tehlikeli Madde taşımacılığı ile ilgili Türkiye’de örnek gösterilen ve en çok tercih edilen Eğitim Kurumu olmaktır.

Misyon

Ulaştırmaya yönelik eğitim ve danışmanlık sektöründe ; çevreye ve topluma saygılı , ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı , sağlık ve emniyete duyarlı kalarak kursiyerlerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

Yetki Belgelerimiz